Ваша корзина пуста.

Попробовать

Спеціальні умови доставки «Новою поштою»

Увага, повідомлення, на яке чекали всі: оновлені тарифи на доставку «Новою поштою»! Тепер вартість доставки: від 1 грн, тож робити замовлення в нашому магазині стало ще простіше, приємніше, а головне – вигідніше. Скористайтеся можливістю до 10 листопада!

Спеціальні тарифи* при доставці «Новою поштою» до 10 листопада 2017!

Переваги для вас:

  • Єдина ціна доставки – 51 грн на будь-яку покупку до 3000 грн
  • При покупці на 3000 грн і більше – доставка 1 грн
  • При даних тарифах діє доплата за вагу: від 5 кг до 7,99 кг – 50 грн, від 8 кг і більше – 100 грн

* В даний момент дія тарифів не поширюється на клієнтів, які вибрали розстрочку від ПриватБанку. Вартість залежить від розмірів, ваги покупки і регіону доставки.

Інші варіанти

Наш інтернет-магазин доставляє товари в усі регіони України. По Києву і у великі міста доставку, окрім Нової пошти, здійснюють кур'єрські служби Кур'єр і Міст Експрес. В інші регіони, сільську місцевість доставка відбувається за допомогою Укрпошти, в розпорядженні якої близько 14000 поштових відділень.

У кожному конкретному випадку оператор намагається запропонувати найбільш швидкий і дешевий спосіб доставки (детальніше >>). Точну вартість доставки повідомляє оператор при підтвердженні замовлення.

Швидка та якісна доставка

Ми розуміємо ваше бажання розгорнути упаковку і почати користуватися обраним товаром якомога швидше. Саме тому ми постійно працюємо над вдосконаленням доставки. Навіть габаритні покупки (матраци, ліжка) співробітники «Нової пошти» можуть доставити прямо до дверей вашої оселі. До речі, підйом покупки на поверх безкоштовний! (В деяких випадках кур'єр може попросити вас допомогти. Дякуємо за розуміння!)

Термін доставки складає від 1-2 днів для Києва і до 10 днів для по Україні з моменту оформлення замовлення.